Споредете до 4 продукти:

Rotalla Transporter RF09 195 R14 106/104Q

Rotalla

Rotalla Transporter RF09195 R14 106/104Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
Q
EAN:
6958460902287
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  90,1 €

Цена по парче

90,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот