Споредете до 4 продукти:

Rotalla Transporter RF09 195/75 R16 107/105R

Rotalla

Rotalla Transporter RF09195/75 R16 107/105R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460902386
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  79,9 €

Цена по парче

79,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот