Споредете до 4 продукти:

Rotalla Transporter RF09 195/60 R16 99/97H

Rotalla

Rotalla Transporter RF09195/60 R16 99/97H

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99/97
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460902362
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  69,5 €

Цена по парче

69,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот