Споредете до 4 продукти:

Rotalla Transporter RF09 185/75 R16 104/102R

Rotalla

Rotalla Transporter RF09185/75 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
185
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460902355
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  93,3 €

Цена по парче

93,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот