Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race VS450 195/60 R16 99/97T

Rotalla

Rotalla Setula W Race VS450195/60 R16 99/97T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99/97
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460915140
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  109 €

Цена по парче

109 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот