Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S330 285/45 R19 111V

Rotalla Setula W Race S330
Rotalla Setula W Race S330
Rotalla

Rotalla Setula W Race S330285/45 R19 111V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
285
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460912231
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  228 €

Цена по парче

228 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот