Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S330 275/45 R21 110V

Rotalla Setula W Race S330
Rotalla Setula W Race S330
Rotalla

Rotalla Setula W Race S330275/45 R21 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460912187
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  163,6 €

Цена по парче

163,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот