Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S330 255/45 R19 104V

Rotalla Setula W Race S330
Rotalla Setula W Race S330
Rotalla

Rotalla Setula W Race S330255/45 R19 104V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460912132
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот