Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S330 245/60 R18 105H

Rotalla Setula W Race S330
Rotalla Setula W Race S330
Rotalla

Rotalla Setula W Race S330245/60 R18 105H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460911517
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  156,4 €

Цена по парче

156,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот