Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S330 225/60 R18 104V

Rotalla Setula W Race S330
Rotalla Setula W Race S330
Rotalla

Rotalla Setula W Race S330225/60 R18 104V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460911432
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  165,8 €

Цена по парче

165,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот