Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S130 215/65 R16 102H

Rotalla

Rotalla Setula W Race S130215/65 R16 102H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460915003
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  104,5 €

Цена по парче

104,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот