Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S130 205/70 R15 96S

Rotalla

Rotalla Setula W Race S130205/70 R15 96S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
S
EAN:
6958460901945
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  109,3 €

Цена по парче

109,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот