Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S130 195/50 R16 88V

Rotalla

Rotalla Setula W Race S130195/50 R16 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460914877
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  91,1 €

Цена по парче

91,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот