Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S130 195/50 R15 82H

Rotalla

Rotalla Setula W Race S130195/50 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460914709
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  91,3 €

Цена по парче

91,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,04 €

Назад кон врвот