Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S130 185/60 R16 86H

Rotalla

Rotalla Setula W Race S130185/60 R16 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460914853
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  154 €

Цена по парче

154 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,04 €

Назад кон врвот