Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S130 165/70 R13 79T

Rotalla

Rotalla Setula W Race S130165/70 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460914396
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  75,5 €

Цена по парче

75,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,72 €

Назад кон врвот