Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S130 135/70 R15 70T

Rotalla

Rotalla Setula W Race S130135/70 R15 70T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
135
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460914594
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  93,9 €

Цена по парче

93,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот