Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula Van 4 Season RA05 235/65 R16 121/119R

Rotalla

Rotalla Setula Van 4 Season RA05235/65 R16 121/119R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/119
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460919292
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  103,6 €

Цена по парче

103,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,74 €

Назад кон врвот