Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula Van 4 Season RA05 235/65 R16 115/113S

Rotalla

Rotalla Setula Van 4 Season RA05235/65 R16 115/113S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
S
EAN:
6958460900344
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  86,2 €

Цена по парче

86,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот