Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula Van 4 Season RA05 225/75 R16 121/120R

Rotalla

Rotalla Setula Van 4 Season RA05225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460916222
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  89,1 €

Цена по парче

89,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот