Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula Van 4 Season RA05 215/70 R15 109/107S

Rotalla

Rotalla Setula Van 4 Season RA05215/70 R15 109/107S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
S
EAN:
6958460916185
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  84 €

Цена по парче

84 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот