Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula Van 4 Season RA05 215/60 R16 103/101T

Rotalla

Rotalla Setula Van 4 Season RA05215/60 R16 103/101T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103/101
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460916154
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  86,7 €

Цена по парче

86,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот