Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula Van 4 Season RA05 205/70 R15 106/104S

Rotalla

Rotalla Setula Van 4 Season RA05205/70 R15 106/104S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
S
EAN:
6958460916130
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  89,3 €

Цена по парче

89,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот