Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula Van 4 Season RA05 195/60 R16 99/97H

Rotalla

Rotalla Setula Van 4 Season RA05195/60 R16 99/97H

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99/97
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460916086
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  71,9 €

Цена по парче

71,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот