Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula Van 4 Season RA05 175/70 R14 95/93T

Rotalla

Rotalla Setula Van 4 Season RA05175/70 R14 95/93T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
95/93
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460916062
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  56,5 €

Цена по парче

56,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,74 €

Назад кон врвот