Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula V-Race RF19 215/65 R15 104/102T

Rotalla

Rotalla Setula V-Race RF19215/65 R15 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460913344
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  96,1 €

Цена по парче

96,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот