Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula V-Race RF19 215/60 R17 109/107T

Rotalla

Rotalla Setula V-Race RF19215/60 R17 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460922032
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  92,2 €

Цена по парче

92,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот