Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula V-Race RF19 205/75 R16 113/111R

Rotalla

Rotalla Setula V-Race RF19205/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460922834
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  99,9 €

Цена по парче

99,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот