Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula V-Race RF19 185/75 R16 104/102S

Rotalla

Rotalla Setula V-Race RF19185/75 R16 104/102S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
185
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
S
EAN:
6958460923664
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  192,3 €

Цена по парче

192,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот