Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 285/45 R19 111Y

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01285/45 R19 111Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
285
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460901785
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  123,5 €

Цена по парче

123,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,28 €

Назад кон врвот