Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 275/55 R19 111W

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01275/55 R19 111W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
275
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460917229
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  175,5 €

Цена по парче

175,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4 €

Назад кон врвот