Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 275/45 R19 108Y

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01275/45 R19 108Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460921868
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  177,3 €

Цена по парче

177,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот