Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 255/55 R20 110W

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01255/55 R20 110W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460923657
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  293,8 €

Цена по парче

293,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  18,07 €

Назад кон врвот