Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 255/55 R18 109Y

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01255/55 R18 109Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460909910
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  168,8 €

Цена по парче

168,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот