Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 255/50 R20 109W

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01255/50 R20 109W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460921905
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  125,4 €

Цена по парче

125,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,01 €

Назад кон врвот