Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 255/40 R18 99Y

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01255/40 R18 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460913351
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот