Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 245/55 R19 107W

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01245/55 R19 107W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460919698
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  172,2 €

Цена по парче

172,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот