Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 245/40 R19 98Y

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01245/40 R19 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460910015
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  94,9 €

Цена по парче

94,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,82 €

Назад кон врвот