Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 245/35 R19 93W

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01245/35 R19 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460909989
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  81,5 €

Цена по парче

81,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот