Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 235/55 R19 105Y

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01235/55 R19 105Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460909972
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  123 €

Цена по парче

123 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,64 €

Назад кон врвот