Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 235/35 R19 91Y

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01235/35 R19 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460909965
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  81,8 €

Цена по парче

81,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,74 €

Назад кон врвот