Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 235/30 R20 88Y

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01235/30 R20 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460923244
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот