Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 225/55 R18 98V

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01225/55 R18 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460918387
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  130,6 €

Цена по парче

130,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот