Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 225/45 R17 94W

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01225/45 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460908777
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  106 €

Цена по парче

106 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,54 €

Назад кон врвот