Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 215/40 R16 86W

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01215/40 R16 86W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460909590
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  55 €

Цена по парче

55 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот