Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 205/55 R17 95W

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01205/55 R17 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460909644
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  84,7 €

Цена по парче

84,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,18 €

Назад кон врвот