Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 195/40 R17 81W

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01195/40 R17 81W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460903727
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  56,9 €

Цена по парче

56,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,74 €

Назад кон врвот