Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RS01+ 315/35 R21 111Y

Rotalla

Rotalla Setula S-Race RS01+315/35 R21 111Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
315
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460921981
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  113,8 €

Цена по парче

113,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот