Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RS01+ 295/35 R21 107Y

Rotalla

Rotalla Setula S-Race RS01+295/35 R21 107Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460905790
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  187,3 €

Цена по парче

187,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот