Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RS01+ 275/40 R20 106W

Rotalla

Rotalla Setula S-Race RS01+275/40 R20 106W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460923817
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  158,4 €

Цена по парче

158,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  18,07 €

Назад кон врвот